Som miroslav špak

a uchádzam sa o vašu dôveru

Mám 43 rokov, od vzniku Slovenskej republiky žijem v Košiciach. S manželkou Andreou máme tri deti Ester, Aurela a Elu Marínu.

Takmer celý profesionálny život som pôsobil v stavebníctve. Doslova z ničoho som vybudoval stavebnú firmu, ktorej som dal svoje meno. Som hrdý na poctivú prácu na budovách, z ktorých väčšina je aj priamo v Košiciach.

Počas dlhoročnej práce v stavebníctve som sa na vlastnej koži presvedčil, že Košice by mohli dávať Košičanom oveľa viac, keby politici zastupovali záujmy ľudí. Bol som svedkom aj obeťou byrokratického šikanovania. Videl som, ako v predražených tendroch vyhrávali schránkové firmy, neustále sa navyšovali rozpočty, ale Košičania z toho nemali žiaden osoh.

Miroslav Špak - nezávislý kandidát na primátora Košíc
Miroslav Špak - nezávislý kandidát na primátora Košíc

Keď sa mi narodili deti, začal som si všímať, že Košice v mnohých oblastiach zaostávajú za svojimi možnosťami. Záleží mi na budúcnosti našich detí. Preto som vstúpil do komunálnej politiky a ako nezávislý poslanec zastupujem vaše záujmy v mestskom zastupiteľstve, kde som nadobudol skúsenosti, ktoré chcem teraz uplatniť ako nový, nezávislý primátor Košíc.

Vždy hľadám vecné riešenia v prospech Košičanov a ak ma poctíte svojou dôverou, budem tvrdo pracovať na tom, aby z nášho mesta vyrástla moderná európska metropola.

Prečo kandidujem

NA PRIMÁTORA KOŠÍC

Som nielen otec rodiny a celým srdcom Košičan, ale aj zakladateľ stavebnej firmy a poslanec mestského zastupiteľstva. Žil som vo viacerých mestských častiach Košíc, rozprával som sa s tisíckami z vás. Vďaka tomu môžem povedať, že poznám každý kút Košíc. Viem, aké sú potreby mesta a dôverne poznám problémy všetkých mestských častí.

Ako podnikateľ v stavebníctve som si tvrdou a poctivou prácou získal dôveru zákazníkov aj zamestnancov. Chcem svoje celoživotné skúsenosti a schopnosť nesklamať dôveru využiť v prospech Košíc ako nový, nezávislý primátor. Košice sú významnou metropolou východu a môžu byť ešte silnejšie, ak budú mať súdržné vedenie. To im už roky chýba, pretože košická komunálna politika sa premenila na nekonečnú politickú škriepku. Košice potrebujú nezávislého primátora, ktorý chápe potreby mestských častí a zároveň dbá o to, aby boli v zhode so záujmami mesta ako celku. Preto som sa rozhodol uchádzať o vašu dôveru ako nezávislý kandidát na primátora Košíc.

Ostaňme v kontakte